Informatieavond Heilig Vormsel

Zaterdag 1 juni 2019 is er in onze RK.-parochie HH. Twaalf Apostelen de mogelijkheid om het Sacrament van het Heilig Vormsel te ontvangen.

De kinderen van alle geloofsgemeenschappen in onze parochie uit groep 8 of ouder, die de Eerste Heilige Communie hebben gedaan, kunnen gevormd worden.

Voorbereiding
De vormelingen worden, evenals voorgaande jaren, in een weekend voorbereid op het Vormsel. Van zaterdagochtend tot en met zondagmiddag wordt er op afwisselende en interactieve wijze over het Vormsel gepraat, geknutseld en gespeeld. Film kijken, eten en slapen horen ook bij het weekend.

Informatieavond
Voorafgaand aan het weekend is er op maandag 18 februari 2019 een ouder-en-kind-avond waar alle informatie wordt gegeven en waarna de definitieve opgave volgt. De avond is van 19.15 uur tot 20.45 uur in de Christus Koningkerk, Het Jebbink 8 te Vorden.