Feestelijke Eerste Heilige Communie

Eerste Heilige CommunieNa een enthousiaste voorbereiding en twee hele mooie presentatievieringen was het dan zover. Op zondag 26 mei hebben zeven kinderen van onze parochie hun Eerste Heilige communie gedaan. Samen met de  communicanten uit Lochem hebben we een hele mooie en feestelijke viering gehad. Pastor Anton ten Klooster ging voor en het geheel werd opgeluisterd door een speciaal kinderkoortje. Iedereen zag er prachtig uit en had een taakje; lezen, een kaars aansteken of bloemen brengen bij Maria. Kortom… het was een fijne viering en mooie dag!

Namens de geloofsgemeenschap willen we Jolien Koerhuis, Belle Mes, Rosa Groenevelt, Ward Geers, Antoine de Valck, Olivier Zernitz en Wouter Wijffels heel hartelijk feliciteren! Uiteraard feliciteren we ook de kinderen van de geloofsgemeenschap uit Lochem, te weten Pieter Damaschek, Roel ten Pas en Jade Pijnen.