Koffie-ochtend

11 januari 10.00 uur ; Komt u ook ?

Op woensdag 11 januari 2017 hebben we de eerste koffie-ochtend van dit jaar.

We hebben de heer Wil Matti uitgenodigd. Hij zal ons dan onder andere vertellen over zijn wederwaardigheden tijdens zijn pelgrimstocht naar Santiago de Compostella in Spanje en natuurlijk ook over zijn werkzaamheden in onze parochie.  Dus wordt het zeker weer een interessante en gezellige ochtend, waarvoor u allen van harte wordt  uitgenodigd.

De volgende ochtend is op woensdag 8 maart en dan is onze gastspreker Laura va de Kam. Zij is parochiemedewerker binnen de 12 apostelen en zal ons vertellen over haar werkzaamheden en de ontwikkeling van de Kleine Kerk.

Om 10.00 uur is de koffie klaar. U hoeft zich niet aan te melden, maar het is wel fijn als we weten op hoeveel mensen we kunnen rekenen en ook als u opgehaald wilt worden graag een telefoontje.

Puck Vork : 0575 – 490500   of   Janny Engelsman : 0575-490434

Tot ziens op de koffie-ochtend !