Terugkomviering Eerste Communicantjes

Communicantjes met pastoor Scheve

Communicantjes met pastoor Scheve

Zondag 12 juni is de Terugkomviering met en voor de Eerste Communicantjes.

De Eerste Communicantjes hebben zondag 22 mei jl. hun Eerste Communie gedaan in een feestelijke viering in Lochem samen met de kinderen uit de geloofsgemeenschappen St. Joseph – Lochem, Christus Koning – Vorden en St. Jan – Zutphen.

Het thema van de viering is ‘Blijf dit doen..’ Dit was ook het thema van het voorbereidingsproject van de Communicanten. Wat betekent dit eigenlijk, wat moeten en of willen we blijven doen…?? De kinderen zullen voorlezen en het kinderkoor zal mooie liedjes zingen.

De terugkomviering voor de Communicanten is zondag 12 juni om 9.30 uur te Joppe.
Het belooft een hele mooie viering te worden, waarbij u allen van harte bent uitgenodigd.

Na de Familieviering is er voor alle Communicanten en hun gezinnen een gezellige picknick in de tuin van onze kerk.