Uitnodiging voor de Presentatieviering van diaken Leon Everts

Onze Aartsbisschop W. J. Eijk heeft diaken drs J.C. Everts benoemd als nieuw lid voor ons pastoraal team met het profiel Diaconie. Diaken Everts zal zijn werkzaamheden aanvangen op 1 oktober 2011. Wij zijn de Heer dankbaar voor deze welkome aanvulling van het pastoraal team en vertrouwen op een goede samenwerking.

Presentatie
Op vrijdag, 30 september 2011 zal diaken Everts binnen onze parochie verwelkomd worden. De presentatie vindt plaats in een Eucharistieviering in de St. Jan te Zutphen. De viering begint om 19.00 uur. Na deze viering is er onder het genot van koffie, thee en drankje gelegenheid kennis te maken met diaken Everts.
U allen wordt hierbij van harte uitgenodigd!

Bestuur en Pastoraal Team van de Parochie HH. Twaalf Apostelen