Waar ben jij in de zomer van 2011?

Uit heel de wereld komen Jongeren naar Madrid in Spanje voor de Wereldjongerendagen. Beleef het grootste internationale jongerenevenement ter wereld! 

Ook uit onze Parochie de HH. 12 Apostelen hopen we met een grote groep jongeren van tussen de 16 en 30 jaar er heen te kunnen gaan en erbij te zijn. Want het wordt een fantastische belevenis! De voorbereidingen zijn al gestart. Er is een informatiemiddag voor belangstellenden op ZONDAGMIDDAG 13 februari in Vorden bij de Christus KoningKerk  aan het Jebbink 8.  Van 15.00 uur tot 17.00 uur. 

We willen op reis naar Madrid langs een aantal inspirerende plaatsen.
Eerst Taizé. een internationale jongerenontmoetingsplaats.
Dan Lourdes. Op dit moment de grootste bedevaartplaats in Europa.
En op 16 augustus  zijn we in Madrid. Spetterende en schitterende dagen: festivals, tijd en ruimte voor ontmoeting en verdieping. Ook, of juist, als je jong bent, heeft God je zoveel te zeggen en je zult merken dat je zeker niet de enige jongere bent. De dagen worden afgesloten met een nachtwake, waarbij we in de openlucht blijven slapen (met een miljoen anderen! ) en met een eucharistieviering waarin paus Benedictus voorgaat.
Op 22 augustus gaan we weer naar huis.

We reizen per bus van 10 tot en met 23 augustus en de reis zal ca. 700 euro kosten. Natuurlijk willen we ook samen proberen om flink wat subsidie te krijgen, dan kan de prijs omlaag!  Als je interesse hebt kun je je alvast bij ons opgeven. Mail dan naar [email protected]

pastoor Fred Hogenelst

Uit heel de wereld komen Jongeren naar Madrid in Spanje voor de Wereldjongerendagen. Beleef het grootste internationale jongerenevenement ter wereld! 

Ook uit onze Parochie de HH. 12 Apostelen hopen we met een grote groep jongeren van tussen de 16 en 30 jaar er heen te kunnen gaan en erbij te zijn. Want het wordt een fantastische belevenis! De voorbereidingen zijn al gestart. Er is een informatiemiddag voor belangstellenden op ZONDAGMIDDAG 13 februari in Vorden bij de Christus KoningKerk  aan het Jebbink 8.  Van 15.00 uur tot 17.00 uur. 

We willen op reis naar Madrid langs een aantal inspirerende plaatsen.
Eerst Taizé. een internationale jongerenontmoetingsplaats.
Dan Lourdes. Op dit moment de grootste bedevaartplaats in Europa.
En op 16 augustus  zijn we in Madrid. Spetterende en schitterende dagen: festivals, tijd en ruimte voor ontmoeting en verdieping. Ook, of juist, als je jong bent, heeft God je zoveel te zeggen en je zult merken dat je zeker niet de enige jongere bent. De dagen worden afgesloten met een nachtwake, waarbij we in de openlucht blijven slapen (met een miljoen anderen! ) en met een eucharistieviering waarin paus Benedictus voorgaat.
Op 22 augustus gaan we weer naar huis.

We reizen per bus van 10 tot en met 23 augustus en de reis zal ca. 700 euro kosten. Natuurlijk willen we ook samen proberen om flink wat subsidie te krijgen, dan kan de prijs omlaag!  Als je interesse hebt kun je je alvast bij ons opgeven. Mail dan naar [email protected]

pastoor Fred Hogenelst
Beatrice Bonga en Laura de Vries
website voor meer info: [email protected]