Koffie ochtend 14 november

14 november 10.00 uur staat de koffie voor u klaar !

Woensdag 14 november is de eerstvolgende koffie-ochtend en ook alweer de laatste in 2018.

In het voorportaal van onze kerk staat een gedenkplaat met de namen van alle pastoors, die in Joppe geweest zijn.
De naam van pastoor Sinnige intrigeerde mij (lees Puck) altijd al, dus via het “verborgen verleden” programma van de TV en mijn hobby genealogie ben ik in het verleden van pastoor Sinnige gedoken. Het belooft een mooie en gezellige ochtend te worden.
U bent allen van harte welkom.

Heeft u ook een leuke hobby of onderwerp, waarover u op een van onze koffie-ochtenden wilt komen vertellen? Schroom niet en meldt het bij Puck of Janny.

Op woensdag 14 november om 10.00 uur staat de koffie klaar. U hoeft zich niet aan te melden, maar het is wel fijn als we weten op hoeveel mensen we kunnen rekenen en ook als u opgehaald wilt worden graag een telefoontje naar: Puck Vork : 0575 – 490500   of   Janny Engelsman : 0575-490434