Koffie-ochtend 9 januari 2019

9 januari 10:00 uur

De eerste koffie-ochtend van 2019 is op woensdag 9 januari.
Roos en Egbert Arkema komen ons vertellen over hun reis naar Santiago. De heer Matti heeft ook al eens gesproken over zijn reis daar naar toe, maar deze ochtend zal weer totaal anders zijn. De reis van dit echtpaar is begonnen met een stempel van onze kerk en vervolgens zijn zij hier vanuit Joppe helemaal gefietst naar Santiago. Ze kunnen schitterend over hun belevenissen onderweg vertellen. “Samen onderweg naar Santiago” is het onderwerp. We verwachten dus weer een mooie en gezellige ochtend op deze 1e keer in het nieuwe jaar.

U bent allen van harte welkom.

Op woensdag 9 januari om 10.00 uur staat de koffie klaar. U hoeft zich niet aan te melden, maar het is wel fijn als we weten op hoeveel mensen we kunnen rekenen en ook als u opgehaald wilt worden graag een telefoontje naar: Puck Vork 0575 – 490500  of  Janny Engelsman 0575-490434.