Steun de jongeren op weg naar de WereldJongerenDagen in Madrid

Dit jaar willen we in augustus met veel jongeren uit onze parochie afreizen naar de Wereldjongerendagen in Madrid. We zijn al met z’n vijftienen uit de onze parochie HH. Twaalf Apostelen!!!  Onderweg bezoeken we ook het Franse Taizé en Lourdes. Het worden wervelende dagen. Voor veel jongeren een bron van inspiratie om zó op hun eigen manier het geloof te vieren samen met leeftijdsgenoten van binnen en buiten de parochie- en landsgrenzen. De jongeren die meegaan zijn als het ware ambassadeurs voor onze eigen parochie. Maar… zo’n reis kost geld, 699 Euro p.p. En dat is een flink bedrag. Helemaal als je je zakgeld moet verdienen met vakken vullen, kranten rondbrengen of bordenwassen. We willen daarom in onze parochie ook acties ondernemen om hen bij staan.
Bovendien: U kunt hen ook op weg helpen door een financiële bijdrage te geven. 

Want: Wilt u deze jongeren steunen?
Dan kunt u een gift overmaken naar rekeningnummer: 1380.57.303 t.n.v. Stichting R.K. Pastoraat en Catechese, te Keijenborg, o.v.v. WJD MADRID.

We hopen op uw steun! Alvast hartelijk dank. 

Mede namens het organisatie team:
Laura de Vries en Béatrice Bonga
Pastoor F. Hogenelst

Meer weten? check: www.12apostelen.nl  of http://www.wjd2011madrid.nl