Misdienaarsuitje: afscheid, verstoppen en wokken

Wokken met de misdienaars

Wokken met de misdienaars

Vrijdag 15 januari hadden we met alle 7 misdienaars van onze kerk het misdienaarsuitje.

Joska Haarman ging voor de laatste keer  mee want zij neemt afscheid als misdienaar. Om haar te bedanken kreeg Joska van de kerk als afscheidscadeautje een bioscoopbon. Het misdienaarsuitje was ontzettend leuk, het was heel gezellig om een keer met z’n allen te zijn en lekker te kletsen. Tijdens de vieringen zijn we meestal in groepjes van 2 en kunnen we natuurlijk niet kletsen.

Eerst hebben we met z’n allen verstoppertje in het donker gedaan (was soms best spannend!). Daarna gingen we wokken, dat was heel erg lekker. Het was echt heel leuk en wij willen volgend jaar wel weer.

Bedankt voor het uitje, namens alle misdienaars van Joppe.